ROCKNER
STRONA GŁÓWNA
ROCKNER - EXTREMELY SPORTS WEAR

E-mail:

Tel. kom. 0 606 294 390
Sklep Skiwear.pl
Sklep Skiwear.pl

Spodobała Ci się nasza strona? Chcesz pokazać ją znajomemu(ej)?
Nic prostszego, poprostu kliknij na przycisk poniżej.

Wyslij znajomemu!

Język / Language: PolskiEnglish
Jadąc przepascią ku dołowi, czując szron na policzkach i wiatr w uszach zamierzasz pokonać kolejny karkołomny zakręt, starasz się sobie udowodnić jak wiele może zrobić człowiek taki jak Ty.

Po prostu jesteś ekstremalnym profesjonalistą nowoczesnego stylu bycia. Swoje konstruktywne wybory podejmujesz na zasadach być albo nie być, to co Cię charakteryzuje to nowoczesne spojrzenie na świat z dozą ekstremum, którego Ci dostarczamy!

Wiemy co robić aby uzyskać maksimum dostępnej adrenaliny w żyłach. Dopasowujemy się do ekstremalnego trybu życia, wiemy czego potrzebujesz w sytuacjach bez wyjścia, dlatego jesteśmy tu razem z Tobą.

To my sprawiamy, że sport dostarcza większych wrażeń ze szczyptą szalonej fantazji.
Jesteśmy specjalnie dobraną grupą ludzi projektującą odzież o niezwykłych właściwościach dających poczucie nowego stylu i klasy.

Dzięki specjalnym tkaninom, nasze produkty oddychają, chronią przed bakteriami i sprawiają ze alergia będzie Ci znana tylko ze słuchu. To nie wszystko, ekstremalne sytuacje są nam podobnie bliskie jak Tobie, dlatego wiemy jak mysleć w sytuacjach, w których brak wyjścia jest tylko potocznym stwierdzeniem.

Testując to co robimy staramy się wcielić w role niekończącego się schematu pozytywnych wibracji, dzięki którym życie nabiera smaczku. Wiemy jakie zadania powinny spełniać produkty o których inni mówią, że są trendy i na topie , zdajemy sobie sprawę, że ubierając produkty przystosowane do maksymalnego czerpania energii z otaczającego nas świata wyrażamy siebie takimi jakimi naprawdę jesteśmy. A jesteśmy na szczycie - na samym szczycie góry zwanej Rockner.

Strona główna  |  Produkty  |  Technologie  |  Sklep Rockner.pl  |  Praca  |  Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone Rockner.pl 2005 . Created by 4motion.pl.